نایب رییس هیات مدیره بیمه آسیا برگزاری این نمایشگاه را به فال نیک گرفت و ابراز امیدواری کرد: برگزاری نمایشگاه به هماهنگی بیشتر این سه نهاد کمک کرده و اثر گذاری آن دراقتصاد کشور را افزایش دهد.

بیمه عمر ایران

کاردگر با اشاره به ضرورت هم افزایی این سه نهاد دراقتصاد کشور،تصریح کرد : خوشبختانه دکتر طیب نیا وزیر امور اقتصادی ودارایی درافتتاحیه نمایشگاه نهم بورس،بانک وبیمه ازایجاد نهادی برای هماهنگی بیشتر بین این سه حوزه خبر داد که درصورت نهایی شدن آن جهش های مالی بسیار تاثیر گذاری درکشور ایجاد خواهد شد.

وی اضافه کرد:معتقدم چنانچه این سه نهاد درکنار هم قرارگیرد و سیاست گذاری آن ها درراستای هم باشد می توانند به بخش واقعی اقتصاد وصل و باعث رشد اقتصادی شوند.

وی درپاسخ به این سئوال که چه عواملی باعث افزایش ضریب نفوذ بیمه درکشور می شود،تصریح کرد:رشد اقتصادی باعث افزایش ضریب نفوذ بیمه خواهد شد صنعت بیمه یاید ازظرفیت های بیمه های زندگی برای افزایش این ضریب بهره مندی بیشتری داشته باشد و به رشد اقتصادی کشورکمک کند.

مدیرعامل بیمه آسیا ادامه داد:صنعت بیمه باید ارتباط خود را به بخش های دیگر اقتصاد بیشتر کند تا اثر بخشی خود دراقتصاد را نشان دهد و چنانچه این اتفاق صورت گیرد با برنامه ریزی می توانیم به رشد واقعی دست پیدا کنیم.

 

منبع:بیمه ایران

تمامی حقوق نزد شرکت تامین آسایش پرداز محفوظ می باشد.

xml-sitemap | html-sitemap