بیمه عمر چیست؟ بیمه عمر و سرمایه چیست؟ بیمه عمر ایران چیست ؟ شرایط بیمه عمر ایران کدام است ؟  جدول بازخرید بیمه عمر ایران  ؟ و هزار سئوال دیگر که هر روزه به ذهن ما خطور میکنند همه این سئوالات در این سایت به طرز ساده ای مطرح شده است  با ما تماس بگیرید.

بيمه عمر برخلاف ديگر كشورها در ايران از قدمت زيادي برخوردار نيست و آن را در گذشته نه چندان دور نوعي شرط بندي در جان انسانها قلمداد مي‌كردند و بهمين دليل بيمه نامه جديدي بشمار ميرود و عملا فرهنگ آن در اين كشور بتازگي در حال جا افتادن است .

جان انسان بارزشترين سرمايه اوست كه در طول عمرش فقط يكبار بخطر (مرگ) مي‌افتد. بهمين جهت وقتي سالم و جوان هستيم احساس نيازي به داشتن بيمه عمر نمي‌كنيم و زمانيكه مسن و بيمار ميشويم شركت بيمه ريسك پوشش بيمه عمر را نمي‌پذيريد ، بنابراين هرگز بيمه عمر نداريم مگر آندسته از افرادي كه كارمند دولت هستند و بطريق اجبار تحت پوشش يك بيمه نامه عمر ناقص و مختصر هستند.

علاوه بر مورد فوق بدلايل زير نيز ميتوان اشاره كرد:

-    عدم تناسب ارزش سرمايه با مرور زمان

-    سوخت شدن حق بيمه در پايان سال

-    عدم تعلق سرمايه در صورت حيات بيمه شده

-    مقايسه سپرده بانكي با بيمه عمر

-    نياز به آزمايشات پزشكي متعدد

-    و....

جالب اينكه ما انسانها براي كليه سرمايه هاي خود ارزش قائليم غير از باارزشترين سرمايه خود؟

از طرف ديگر خود را عاطفي ،‌ با احساس مسئوليت بالا در قبال خانواده خود ميدانيم؟

در کشورمان سالانه 28000 نفر فقط در تصادفات جان خودرا از دست ميدهند كه اغلب جوان و سرپرست خانوار بوده ، هرگز نميتوان تبعات روحي و عاطفي اين فقدان را براي عزيزان جبران نمود، آيا ميتوان بخشي از آثار سوء اقتصادي مترتب بر خانواده متوفي را جبران نمود؟

پس چرا دست روي دست گذاشته ايم ؟‌ آيا بايد مثل گذشتگان كار از كار بگذرد تا نياز واجب زندگي امروزه را احساس كنيم؟

مهم نيست نزد كدام شركت بيمه ؟ مهم نيست تحت چه شرايط فوق العاده اي ؟ مهم اين است كه علي الحساب براي بالفعل كردن احساس مسئوليت خود يك بيمه نامه عمر داشته باشيم و تحت پوشش قراردادن عزيزان خود را يك لحظه به تاخير نياندازيم ، بعد ميتوانيم آنرا تغيير داده ، تكميل تر نموده و يا پس از تهيه بهترين بيمه نامه ، حتي قبلي را بازخريد نماییم.

ما که در این صنعت  بسيار اميدواريم و نشانه های آشکار این ارتقاء را لمس میکنیم بزودي زود همه ايرانيان يك بيمه نامه عمر كامل و كارا خواهند داشت و به اميد خداوند متعال در صحت و سلامت از كليه مزاياي حيات آن استفاده خواهند نمود . انشاء الله

تمامی حقوق نزد شرکت تامین آسایش پرداز محفوظ می باشد.

xml-sitemap | html-sitemap